neděle 29. ledna 2017

14. 1. 2017 Praha plná strašidel

První pro někoho čekanou, pro někoho nečekanou událostí na této výpravě bylo to, že se nám zpozdil vlak asi o hodinu. Dobré na tom však bylo, že jsme mohly na nádraží hrát, ještě před odjezdem, nějaké hry.
Když jsme přijely do Prahy, šly jsme nejdřív do zemědělského muzea, kde jsme se sešly s holkama s Argiope. Společně jsme si prošly muzeum, které je rozděleno na 3 části (rybářství, myslivectví a zemědělství). Po tom, co jsme si muzeum prohlédly, šly jsme se posadit do blízkého parku, abychom se mohly v klidu najíst.

Poté, co jsme dojedly, šly jsme na start závodu s názvem Praha plná strašidel. Rozdělily jsme se na 4 skupiny (3 světluškovské a 1 skautská). Každá skupina měla svou mapu a své šifry. Všechny 3 skupiny světlušek chodily pohromadě, jen skautská skupina se nakonec po dlouhém domlouvání rozhodla jít samostatně. I když byly skautky chvíli ztracené, nakonec se všichni znovu sešli na Karlově mostě.

Zapsala Monča:)

(na fotky se mrkněte do galerie na našich oddílových stránkách, jen omluvte chabou kvalitu - temná zakoutí a zapomenutý foťák netvořily ideální fotografické podmínky...

)

Žádné komentáře:

Okomentovat