neděle 28. června 2015

Je tu léto...

Venku horko k padnutí a my vůbec nestíháme zapisovat naše zážitky, protože je toho taková spousta... Takže jen tak ve zkratce, co jsme vlastně na jaře podnikly?

Tak předně tu byla Expedice na Velikonoční ostrov v Turnově, kde mají skautskou základnu na ostrově a my tam strávily velikonoční svátky chozením po Českém ráji. pravda, na kolik to byla skutečně jarní akce, když nám půl času sněžilo, to je na posouzení čtenářů:-)

V dubnu jsme taky uspořádaly spolu se zbytkem našeho střediska tradiční Apriliádu - odpoledne plné her pro všechny děti z Doubravky a okolí na Habrmannově náměstí, a pomohly s organizací závodu našeho střediska Memoriál Pavlíka, Šindeláře a Záleského.
Jelikož nás v létě čeká tábor společný s pražským oddílem Argiope, vydaly jsme se v květnu na společnou víkendovou výpravu poblíž zámku Hluboká a v červnu jsme horko využily ke koupání v Hracholuskách a návštěvě zříceniny hrady Buben. Následoval ještě piknik na oslavu konce školního roku ve stylu Červená Karkulka a teď už se vážně těšíme na tábor:-)

Žádné komentáře:

Okomentovat