úterý 8. dubna 2014

Brigáda & Apriliáda

V sobotu, bylo to zrovna 5. dubna, jsme se společně s celým našim střediskem dali do údržby okolí našich kluboven. Na nás tentokrát vyšla práce lehká, ale alespoň je teď náš areál krásně čistý a bez odpadků.

Další část dne pak byla vyplněna příjemněji - hraním! Jako obvykle jsme totiž pro doubravecké i všechny  další děti organizovali Apriliádu, hravé odpoledne plné zajímavých aktivit od velké trampolíny přes slackline po bednu plnou tajemných předmětů.
Je tedy jasné, že s tím hraním to pro nás nebylo až tak horké, protože hlavní bylo dát všechno do kupy a věnovat se návštěvníkům, ale ani tak to rozhodně nebyla nuda. Už jenom stavba partystanu pod zodpovědným vedením Olieho byla intelektuálně náročná a prověřila naši zručnost a schopnost týmové práce :-)
Tým stan i tým trampolína ale slavně a včas dokončily svoje úkoly, všechny propriety byly přichystány, bannery vyvěšeny, a tak mohla Apriliáda začít. Děti na stanovištích balancovaly na velké špulce, kroketovou hůl nahrazovaly ve slalomu hokejkou, lozily po slackline, skládaly hlavolamy a vůbec to vypadalo, že se dobře baví.
V cíli na ně navíc čekaly drobné odměny - třeba odznáčky, balónky a mandarinky.
Připravené kartičky nakonec ani nestačily pro všechny návštěvníky, kterých bylo kolem osmdesáti, z toho naprostá většina usměvavá, šikovná a spokojená. To je myslím dostatečný důvod prohlásit letošní Apriliádu za vydařenou akci.

Díky všem, kteří přišli a užili si to, a díky všem, kteří pomohli s organizací. Jste nejlepší! Všichni :-)

Hapla

Žádné komentáře:

Okomentovat